Microblading Kaş Tasarımı

Microblading Kıl Tekniği ile gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz. Hem de bir saat gibi kısa bir sürede. Bu uygulamada amaç mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenmesidir.

Kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmasına izin vermez. Yüzde 100 organik ve doğaldır. Bu sebeple işlem sonrasında karşılaşacağınız görüntü doğallık ve mükemmelliğin bir yansıması olacaktır.

Güzellik dünyasında önemli bir yer edinen Emsal Doğan, mikroblading alanındaki uzmanlığıyla doğal ve etkileyici kaşlarınıza kavuşmanızı sağlıyor. Günümüzde, kaşlar yüzümüzün en belirgin özelliklerinden biri olarak kabul ediliyor. Ancak seyrek veya şekilsiz kaşlar, doğal güzellik algımızı etkileyebilir. İşte tam bu noktada Emsal Doğan International  Microblading olarak devreye giriyoruz!

Mikroblading, manuel bir teknikle kaş hatlarınızı yeniden şekillendirerek doğal ve kalıcı sonuçlar elde etmenin en güvenilir yoludur. Emsal Doğan’ın uzman ellerinde, her müşterimiz için özel ve kişisel bir yaklaşım benimseriz. Kaşlarınızın yüzünüzdeki dengesini ve uyumunu göz önünde bulundurarak, yüz hatlarınıza en uygun kaş tasarımını oluşturmak için titizlikle çalışırız.

Emsal Doğan, International Microblading ekibi olarak sağlığınız ve güvenliğiniz her şeyden önce gelir. En son teknoloji ve hijyen standartlarına uygun olarak tasarlanmış steril bir ortamda hizmet veririz. Ayrıca, sektördeki en iyi ürünleri kullanarak, işlem sonrası rahatlıkla günlük yaşamınıza devam edebileceğiniz sonuçlar sunarız.

Microblading hakkında daha fazla bilgi edinmek veya randevu oluşturmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Size daha fazla bilgi vermek ve doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olmak için buradayız!

Microblading işlemi yaptırmak isteyen kadınlar, kesinlikle bu işlemi salonumuzda (Emsal Doğan International ) yaptırabilirler.

Microblading Yapım Aşaması

Microblanding için Neden Emsal Doğan International’ı Tercih Etmelisiniz?

Cildiniz, kaşınız ve saçınıza göre en uygun rengin kullanılması, işlem sonrası mutluluğun anahtarı. Ayrıca ne istediğinizi anlayan ve sizin beklentilerinize uygun ama sizi doğru bir şekilde yönlendirecek emin ellere teslim olmanız oldukça önemli. Mutlu olmak ve daha iyi görünmek için kendinizi her zaman usta ellere teslim etmelisiniz.

  • Deneyimli Uzmanlar: Emsal Doğan ekibi olarak, mikroblading konusunda deneyimli ve sertifikalı uzmanlarımızla hizmet veriyoruz. Yıllardır biriktirdiğimiz bilgi ve tecrübemizle size en iyi sonucu garanti ediyoruz.
  • Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliklidir. Size istediğiniz sonuca ulaşmanız için tüm süreç boyunca samimi ve destekleyici bir yaklaşım sunuyoruz.
  • Kaliteli Malzemeler: İşlemde kullanılan ürünlerin kalitesi sonuçları etkiler. Emsal Doğan olarak, en iyi kalitedeki malzemelerle çalışarak sağlığınızı ve güvenliğinizi korurken, kalıcı ve doğal bir görünüm elde etmenize yardımcı oluruz.

Microblading  Kıl Tekniği ile yapılan kaşlarınızı dövme ile bir tutmayın. Dövme çok daha kalıcı bir işlemken bu yöntemde kullanılan boyalar organiktir ve yarı kalıcıdır.

Microblading Kıl Tekniği’nin yarı kalıcı olması dolayısıyla, genel kullanım açısından daha konforludur.

Microblading Nasıl Yapılır?

Kaşlar yeniden tasarlanır, yapılandırılır ve gerçek kaş görüntüsü elde edilir. Microblading uygulamasında ilk adım kaş dizaynıdır. Kişinin yüz ölçüsüne göre istenilen şekil ölçeklendirilir ve kaşın üzerine bir kalemle çizim yapılır. Kaş tasarlandıktan sonra kişinin onaylaması durumunda işlemin rahat ve acısız geçmesi için kaşa anestezik bir krem uygulanır. Bir süre bekletildikten sonra microblading uygulamasına başlanır. Kaşa kalıcı makyaj boyası kullanılarak kıl görünümünde üç boyutlu mikro kesiler atılır. Daha sonra kaş bölgesindeki kalıcı makyaj boyası silinir ve yeni kaşlar ortaya çıkar.

Microblading Acıyor Mu?

Kaşınıza anestezi krem uygulandığı için herhangi bir acı hissetmezsiniz.

Kullanım Süresi Ne Kadar?

Cilt tipinize göre değişmek ile birlikte, 8 ay ile 1,5 yıl boyunca kullanabilirsiniz.

Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Unutmayın ki bu işlem dövme kadar kalıcı olmasa da uzun süreli bir uygulamadır.
İşlemin başarısını belirleyen ana unsur uzmanın deneyimli olmasıdır.
Doğallık için uygulanacak boyanın seçimi önemlidir.
Herhangi bir alerjik durum yaşanmaması için kaliteli ve organik ürünlerin kullanılması gereklidir.

İşlem Sonrası Ne Yapmam Gerekiyor?

İşlem biter bitmez normal hayatınıza dönebilirsiniz. İlk 24 saat sudan uzak duruyoruz.   Kaşlarınızla tam uyum göstermesi için birkaç gün yeterlidir.

TAGS categories Hizmetler

Leave a Comment