Eğer tırnak uzatamıyorsanız veya tırnak yeme probleminiz varsa protez tırnak uygulaması sayesinde ayda bir bakım yaptırarak hayat boyu uzun tırnaklara sahip olabilir ve bu alışkanlıktan da böylece kurtulabilirsiniz.

Tırnak işlemlerinden protez tırnak, kendi tırnağınız gibi sizinle bütünleşir, doğal görünümü sayesinde asla doğal tırnaktan ayırt edilmez.

Emsal Doğan, International Protez Tırnak uzmanları olarak, güzellik ve estetiğinize değer katarak size unutulmaz bir deneyim sunuyoruz. Tırnaklarınıza özen gösterirken kalıcılığın ve zarafetin peşindeyseniz, doğru adrestesiniz! Protez tırnak konusundaki uzmanlığımızla size hayalinizdeki elleri yaşatıyoruz.

Protez tırnak, güzellik dünyasında parmaklarınızı süsleyen en popüler ve estetik yöntemlerden biridir. Emsal Doğan International olarak, son teknoloji malzemeler ve deneyimli ekibimizle, tırnaklarınızda zarafet ve kalıcılığı bir araya getiriyoruz. Uyguladığımız kaliteli protez tırnaklar, doğal tırnaklarınızın estetik açıdan mükemmel bir uzantısı olarak tasarlanır ve özenle uygulanır.

Neden Emsal Doğan International Protez Tırnak Uygulamasını Tercih Etmelisiniz?

Estetik Uzmanlar: Emsal Doğan ekibi olarak, protez tırnak konusunda deneyimli ve eğitimli uzmanlardan oluşuyoruz. Ellerinizi size özel tasarlamak ve size en uygun tırnak şekillerini belirlemek için buradayız.
Hijyen ve Kalite: Sağlığınız ve güvenliğiniz her şeyden önce gelir. Bu nedenle, uygulama alanımızda hijyen standartlarına ve sterilizasyon süreçlerine özen gösteririz. En kaliteli malzemeleri kullanarak size en iyi hizmeti sunarız.
Özgün Tasarımlar: Emsal Doğan International olarak, sadece kalıcılık değil, aynı zamanda estetik açıdan da size hitap eden özgün tırnak tasarımları sunarız. Tarzınıza ve kişiliğinize uygun tırnaklarla kendinizi daha da özel hissedersiniz.

Protez Tırnak sayfasında sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve hayalinizdeki elleri yaratmak için bize ulaşmaktan çekinmeyin. Emsal Doğan ile her adımınızda güzellik ve zarafetle parlayan tırnaklara kavuşmak artık çok kolay!

Protez Tırnak Uygulaması Ne Kadar Sürer?

Protez tırnak uygulaması ortalama 2 saat sürmektedir. Emsal Doğan International‘da profesyonel tırnak teknisyenlerimiz tarafından, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler ile en sağlıklı koşullarda hizmet verilmektedir.

Emsal Doğan kalıcı french uygulamasının bayanların kendi tırnakları üzerine uygulandığını ve bir ay boyunca bozulmadan kalabildiğini söylüyor Avrupa’da 12 yıldır faaliyet gösteren Emsal Doğan getirdiği bu sistemle Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyor.

Protez Tırnak konusunda birçok soru kafaları kurcalıyor. İşte Protez tırnak ile ilgili en çok sorulan sorular ve Emsal Doğan tarafından cevaplar!
Kimler İçin Uygundur?

Tırnak yapısı hassas olan, tırnak yeme problemi olan, tırnak üzerinden pürüz ve çatlama yaşayan kişiler için oldukça uygun bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de estetik ve bakım için tercih edebilir.

Nasıl Uygulanır?

Protez tırnak, kişinin kendi tırnağı üstüne uygulanabilen uzun ve hazır tırnaklardır. Bu protez tırnaklar, kişinin asıl tırnağının üst kısmına birtakım koruyucu maddeler kullanılmasının ardından uygulanmaktadır.
Kullanım Süresi Ne Kadardır?

Düzenli bakımları yapıldığı sürece uzun süre kullanılabilir. Tavsiye ettiğimiz bakım periyodu 3 haftadır.

Bakımı Nasıl Yapılır?

3-4 hafta sonunda tırnak yaklaşık 3 mm uzar ve tırnak dibinde bir boşluk oluşur bu kısma bakım uygulanması gerekir.

Tırnaklara Zarar Verir mi?

Uzman kişiler ve kaliteli ürünler ile uygulandığında herhangi bir zararı yoktur.

Protez Tırnak Nasıl Çıkartılır?

Protez Tırnak istenildiği zaman tırnak uzmanlarımız tarafından özel solüsyonlar ile kolaylıkla çıkarılabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Mutlaka asetonsuz oje çıkartıcısı kullanılması gerekir. Asit içeren kimyasallar kullanıldığında (örn: deterjan) eldiven kullanması tavsiye edilir. Protez tırnak, sıcak sudan, deniz suyundan, havuz klorundan, sabun ve şampuandan etkilenmemektedir.

TAGS categories Hizmetler

Leave a Comment