Detaylı Bilgi Alın

Şimdi arayın

+ 90 538 657 69 62

İpek Kirpik

Emsal Doğan International Güzellik Merkezi olarak, güzellik ve bakım alanında en üst düzey hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Gözler, yüzümüzün en çarpıcı özelliklerinden biridir, bu nedenle kirpiklerin sağlıklı, dolgun ve uzun olması her zaman önemlidir. İşte bu noktada, “International ipek kirpik” uygulamamız devreye giriyor.

Neden İpek Kirpik?

İpek kirpikler, doğal kirpiklerle uyumlu bir şekilde uygulandığında doğal bir görünüm sağlar ve bakım gereksinimini minimumda tutar. İpek kirpikler, yoğun ve çarpıcı bir görünüm elde etmek isteyenler için mükemmel bir seçenektir. Kirpikleriniz daha uzun, daha dolgun ve daha çekici görünsün ister misiniz? O zaman ihtiyacınız olan şey; “International ipek kirpik” hizmetimiz.

Neden “Emsal Doğan International Güzellik Merkezi”?

Deneyimli Uzmanlar: İpek kirpik uygulamalarımızı alanında uzman ve deneyimli ekibimiz gerçekleştirir.
Kişiselleştirilmiş Hizmet: Her müşterimize özel çözümler sunarız. Yüz şeklinize ve stilinize en uygun ipek kirpikleri seçeriz.
Kalite ve Güvenlik: Kullandığımız malzemeler en yüksek kalitededir ve hijyen standartlarına sıkı sıkıya uyulur.
Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarız. Siz memnun kaldıkça, biz mutlu oluruz.

Randevu Alın ve Farkı Kendiniz Deneyimleyin!

Siz de göz alıcı bir görünüme sahip olmak için “International ipek kirpik” uygulamamızı denemek isterseniz, hemen bize ulaşın ve randevu alın. Güzel ve çekici kirpiklere sahip olmak artık hayal değil. “Emsal Doğan International Güzellik Merkezi” olarak, size unutulmaz bir güzellik deneyimi sunmayı bekliyoruz.

Randevu ve daha fazla bilgi için bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Güzel ve çekici kirpiklere ilk adımı atın!
İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik uygulaması; gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir uygulamadır.

Kirpikler, gözlerin en güzel aksesuarıdır. Karşınızdaki kişinin yüzünüzde ilk gördüğü manzara olan gözlerle bütünlük sağlayan kirpikler, bakışlarınızı karakterize eder ve derinlik katar.

Kirpiğin ucuna uygulandığından kirpik dipleri hava alır. Kirpikler ipek malzemeden yapıldığı için son derece yumuşak ve hafiftir, uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcısı kullanıldığından hipo-alerjiktir, göze hiçbir yan etkisi bulunmaz ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanmaktadır.

Artık uzun süreli güzel bir bakışa sahip olabilirsiniz. Bu kirpiklerle bakışlarınız güzelleşir ve çekicilik kazanır. Uzunluğunu, rengini ve formunu seçebilirsiniz ve böylece gözünüze yakışacak en güzel görüntüyü yakalama şansına sahip olabilirsiniz.

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır ?

Uzman ellerden çıkan dikkatli bir çalışmayla özel bir yapıştırıcı ile kendi kirpiğinize yapıştırılarak uygulanan bir yöntemdir. Bu işlem takma sayısına göre 1,5 – 2 saat sürer.

İpek Kirpik Ne kadar Süre Kalır ?

Kirpiğinizin uzun süreli kullanımı için bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmanız gerekir. Devamlı güzel gözükmesi için 3-4 hafta arası kirpiklerinizin tekrar takılması gerekir.

İpek Kirpik kirpiklere Zarar Verir mi ?

Bu teknik profesyonel eğitim almış Güzellik Uzmanı tarafından uygulanması gerekir. Bu uygulama zararsızdır ve her zaman tekrar edilebilir.

İpek Kirpik Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Mümkünse 1 gün su temasında bulunmamalısınız.