Detaylı Bilgi Alın

Şimdi arayın

+ 90 538 657 69 62

Protez Tırnak

Protez Tırnak İşlemi

Günümüzde özellikle kadınların en büyük şikayetleri sorunlu ve sürekli bakım isteyen tırnaklardır. Gün içerisinde birçok yere temas eden ellerimiz tırnaklarımızın hasar görmesine ve ne kadar dikkat etseniz de zamanla hasar görmesine sebep olur. Bu hasar ve kötü görüntünün tek sebebi dış etmenler değildir. İnsanların birçoğu maalesef tırnak yeme alışkanlığına sahiptir. Bu alışkanlık dışardan kötü gözüken ve hem sosyal hayatınızı hem iş hayatınızı olumsuz etkileyen bir alışkanlıktır. Çözümü ise çok basit, Protez tırnak.

Tıpkı tırnak gibi gözüken ve oldukça estetik duran protez tırnaklar kadınların yeni favorisi durumunda. Bu uygulama sayesinde doğal ve estetik bir görünüm kazanan elleriniz ekstra bakım yapmanıza gerek kalmadan her zaman şık bir formda hazır bekleyecek. Yaklaşık 2 saat süren uygulamamız, Emsal Doğan Taksim şubemizde uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmelidir.

Emsal Doğan kalıcı french uygulamasının bayanların kendi tırnakları üzerine uygulandığını ve bir ay boyunca bozulmadan kalabildiğini söylüyor Avrupa’da 12 yıldır faaliyet gösteren Emsal Doğan getirdiği bu sistemle Türkiye’de ilk olma özelliği taşıyor.

Protez Tırnak kimler İçin Uygundur ?

Tırnak yapısı hassas olan, tırnak yeme problemi olan, tırnak üzerinden pürüz ve çatlama yaşayan kişiler için oldukça uygun bir uygulamadır. Herhangi bir tırnak rahatsızlığı olmayan kişiler de estetik ve bakım için tercih edebilir.

Protez Tırnak Nasıl Uygulanır ?

Protez Tırnak, kişinin kendi tırnağı üstüne uygulanabilen uzun ve hazır tırnaklardır. Bu protez tırnaklar, kişinin asıl tırnağının üst kısmına birtakım koruyucu maddeler kullanılmasının ardından uygulanmaktadır.

Protez Tırnak Kullanım Süresi Ne Kadardır ?

Düzenli bakımları yapıldığı sürece uzun süre kullanılabilir. Tavsiye ettiğimiz bakım periyodu 3 haftadır.

Bakımı Nasıl Yapılır?

3-4 hafta sonunda tırnak yaklaşık 3 mm uzar ve tırnak dibinde bir boşluk oluşur bu kısıma bakım uygulanması gerekir.